Skuteczne antidotum

Obecnie uroda jest bardzo ważna, zwracamy na nią uwagę, czy tego chcemy czy nie. Bardzo często jest ona wyznacznikiem naszej osobowości i decyduje o tym, w jaki sposób zostajemy poddani ocenie oraz czy jest to ocena pozytywna, czy negatywna. W wielu przypadkach czuć się dobrze, znaczy czuć się zdrowo. Prawidłowe odżywianie i zdrowy styl życia, to dwa podstawowe czynniki, które mają wpływ na nasz wygląd. Co należy robić, aby wyglądać atrakcyjnie?

Sen
Żyjemy w czasach, w których cisza i spokój jest na wagę złota. Niedoceniany sen przynosi wiele korzyści, ale musi to być nie byle jaki sen! Wystrój sypialni powinien dawać błogie ukojenie po ciężkim dniu. Wygodne łóżko, które odpowiednio podtrzyma kręgosłup – to podstawa. Do tego każdy wieczór możesz sobie umilić aromaterapią. Na poduszce umieść kilka kropel olejku lawendowego albo kup w sklepie gotowe zestawy zapachowe (na przykład zapach lasu). Zdziwisz się, jak bardzo zrelaksowana i promienne obudzisz się kolejnego ranka.
Jeśli mieszkasz przy ruchliwej ulicy, kup w aptece stopery do uszu, które w nocy zabezpieczą Cię przed hałasami. Kilka godzin snu wysokiej jakości znaczy bardzo dużo. Pamiętaj, że właśnie wtedy cały organizm regeneruje się i od tego zależy jak będziesz funkcjonować każdego dnia.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.