Kosmetyki naturalne w salonach urody

Medycyna naturalna w kosmetologii znajduje coraz więcej zastosowań, ale przede wszystkim zwolenników. Kosmetyki oparte o najlepsze składniki rodem z łona matki natury w dobie popularyzacji tego, co ekologiczne i zdrowe cieszą się niesamowicie dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród pań.

Naturalne kosmetyki pozyskiwane są z roślin pochodzących z farm ekologicznych nieskażonych nawozami i chemią. Produkcja bio kosmetyków odbywa się w oparciu o najnowsze technologie, tak aby w procesie tworzenia zachować jak najwięcej leczniczych i cudownych właściwości. Preparaty są minimalnie przetworzone przez co pozytywnie wpływają na wygląd skóry nie uzależniając jej od siebie i nie niszcząc komórek. Niestety dostępność tych preparatów wciąż jest niewielka, a ceny nieporównywalnie duże do zawartości tubki.

W sklepach proponowane są różnego typu kremy i olejki bi, które nie zawsze mają wspólne mianowniki z naturalnymi kosmetykami. Jest to spowodowane zaniżaniem kosztów produkcji i wypuszczaniem na rynek przetworzonego produktu, który nie robi nic tylko natłuszcza skórę. Jednak to, co dostępne jest w salonach kosmetycznych bardzo często, a właściwie praktycznie zawsze jest oparte o nowe technologie i składa się jedynie z naturalnych elementów. Stad duża skuteczność preparatów jakie są stosowane w gabinetach kosmetycznych. Pamiętajmy też, że kosmetyczki, które posiadają wiedzę z zakresu chemii potrafią rozróżnić naturalny skład preparatu od tego, który jest chemią w najczystszej postaci.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.